Klubist

Naisinvestorite klubi asutamiskuupäevaks on 3. november 2014. Klubi sündis praktilisest vajadusest - investeerimismaastikul oli silmatorkavalt vähe naisi ja klubi missioon on seda muuta. Klubi esimene kokkusaamine toimus 15.11.2014 ning seal toimunud ajurünnakust said alguse klubi peamised tegevused.

Igapäevane arutelu toimub Naisinvestorte klubi Facebooki grupis. Gruppi on koondunud 16 000 naist. Facebooki grupiga võib liituda iga naine - see ei ole tasuline.

Lisaks saab meie tegevustel hoida silma peal Instagramis ja Facebooki lehel.

Naisinvestorite klubi asutajaks on Kristi Saare. Kõikide klubiga seonduvate küsimuste, meediapalvete, koostööküsimustega jne pöördu palun kristi@naisinvestoriteklubi.ee

MTÜ Naisinvestorite Klubi (reg. nr. 80388484).


Naisinvestorite klubi tiim

Naisinvestorite klubi igapäevasesse toimimisse panustavad:

Kristi Saare

Asutaja

Kristi juhib klubi igapäevast tegevust, on ürituste peakorraldaja ja klubi kõneisik.

Eveli Hübner

Tiimiliige

Eveli haldab klubi Facebooki gruppi ja Instagrami kontot, juhib õpigruppe ja veab raamatuklubi. Eveli lemmikinvesteeringud on börsidel - aktsiad ja indeksfondid.

Kai Rikko

Tiimiliige

Kai on ürituste korraldamisel oluline taustajõud, modereerib FB gruppi ning veab alustajatele suunatud õpigruppe. Kai lemmikinvesteeringud on kinnisvara ja ühisrahastus.

Katrin Kiviselg

Tiimiliige

Katrin on vedanud erinevaid õpigruppe ning aitab meie ürituste organiseerimisel. Katrinile meeldib enim investeerida aktsiatesse ja iduettevõtetesse.

Grete Pariis

Tiimiliige

Grete on peamiselt kinnisvarateemaliste õpigruppide vedaja. Grete lemmikinvesteering on kinnisvara.

Jana Saarkoppel

Tiimiliige

Jana on vedanud erinevaid aruteluõhtuid ning tema juhitud õpigruppide teemad ulatuvad ettevõtlusega ja börsidel alustajatest aktsiate analüüsini. Jana lemmikinvesteeringud on aktsiad ja võlakirjad.

Keit Kukk

Tiimiliige

Keit veab klubis peamiselt ettevõtlusteemalisi õpigruppe. Keiti lemmikinvesteeringuks on aktsiad.

Katri Pokats

Tiimiliige

Katri võib tavaliselt leida üritustelt fotokaamera tagant. Lisaks juhib ta õpigruppe. Katri lemmikinvesteeringud leiab börsilt.

Mariann Lutsoja

Tiimiliige

Mariann on üks esimesi tiimiliikmeid. Ta veab erinevaid praktilisi alutajatele suunatud õpigruppe. Marianni lemmikinvesteering on kinnisvara.

Andra Piirsalu

Tiimiliige

Andra juhib peamiselt alustajaid julgustavaid õpigruppe ja on alati konverentsidel rõõmsalt osalejaid tervitamas. Andra lemmikinvesteering on dividendiaktsiad.