Klubist

Naisinvestorite klubi asutamiskuupäevaks on 3. november 2014. Klubi sündis praktilisest vajadusest - investeerimismaastikul oli silmatorkavalt vähe naisi ja klubi missioon on seda muuta. Klubi esimene kokkusaamine toimus 15.11.2014 ning seal toimunud ajurünnakust said alguse klubi peamised tegevused.

Igapäevane arutelu toimub Naisinvestorite klubi Facebooki grupis. Gruppi on koondunud 28 000+ naist. Facebooki grupiga on oodatud liituma iga naine - see ei ole tasuline.

Lisaks saab meie tegevustel hoida silma peal Instagramis ja Facebooki lehel.

Naisinvestorite klubi asutajaks on Kristi Saare. Kõikide klubiga seonduvate küsimuste, meediapalvete, koostööküsimustega jne pöördu palun kristi@naisinvestoriteklubi.ee

MTÜ Naisinvestorite Klubi (reg. nr. 80388484).


Naisinvestorite klubi tiim

Naisinvestorite klubi igapäevasesse toimimisse panustavad:

Kristi Saare

Asutaja

Kristi juhib klubi igapäevast tegevust, on ürituste peakorraldaja ja klubi kõneisik. Kristi lemmikinvesteering on indeksfondid!

Katrin Kiviselg

Tiimiliige

Katrin on vedanud erinevaid õpigruppe ning aitab meie ürituste organiseerimisel. Katrinile meeldib enim investeerida aktsiatesse ja iduettevõtetesse.

Jana Saarkoppel

Tiimiliige

Jana on vedanud erinevaid aruteluõhtuid ning tema juhitud õpigruppide teemad ulatuvad ettevõtlusega ja börsidel alustajatest aktsiate analüüsini. Jana lemmikinvesteeringud on aktsiad ja võlakirjad.

Keit Kukk

Tiimiliige

Keit veab klubis peamiselt ettevõtlusteemalisi õpigruppe. Keiti lemmikinvesteeringuks on aktsiad.

Katri Pokats

Tiimiliige

Katri võib tavaliselt leida üritustelt fotokaamera tagant. Lisaks juhib ta õpigruppe. Katri lemmikinvesteeringud leiab börsilt.

Mariann Lutsoja

Tiimiliige

Mariann on üks esimesi tiimiliikmeid. Ta veab erinevaid praktilisi alutajatele suunatud õpigruppe. Marianni lemmikinvesteering on kinnisvara.

Andra Piirsalu

Tiimiliige

Andra juhib peamiselt alustajaid julgustavaid õpigruppe ja on alati konverentsidel rõõmsalt osalejaid tervitamas. Andra lemmikinvesteering on dividendiaktsiad.

Kristel Aiaste

Tiimiliige

Kristel juhib klubis õpigruppe. Tema lemmikinvesteeringuks on indeksfondid, eriti hea kui veel automaatselt!

Katrin Tammeväli-Vunukainen

Tiimiliige

Katrin juhib klubis õpigruppe. Tema lemmikinvesteeringuteks on dividendiaktsiad ja krüptoraha.

Liis Reiman

Tiimiliige

Liis juhib klubis õpigruppe ja annab nõuandeid fotograafia teemal. Tema lemmikinvesteeringuks on kinnisvara.

Liis Randma

Liis juhib õpigruppe ja networkingu õhtuid. Tema lemmikinvesteeringuks on kinnisvara.

Kaire Viil

Kaire viib Naisinvestorite Klubis läbi õpigruppe, lisaks on ta coach, mentor ja koolitaja ning panustanud palju rahatarkuse jagamisse. Kaire lemmikinvesteeringuks on võlakirjad ja indeksfondid.

Teevi Pau

Teevi on Naisinvestorite Klubi õpigruppide ja networkingute läbiviija. Teevi lemmikinvesteeringuks on III sammas.

Marin Vallikivi

Marin viib õpigruppe läbi nii veebis kui ka Hiiumaal, samuti jagab ta rahatarkust ning utsitab kõiki oma rahaasjade korda saamisega pihta hakkama. Marini lemmikinvesteeringuteks on börsiinstrumendid.