MTÜ Naisinvestorite Klubi üritused on avatud kõikidele naisinvestorite klubi liikmetele. Koha üritusele tagab osalustasu maksmine.

Pileti ostmine käib läbi automaatse e-poe süsteemi. Pärast ostu sooritamist ja läbi Maksekeskuse maksmist jõuab postkasti nii arve kui ka ürituse pilet.

Kohtume juba järgnevatel üritustel!

Naisinvestorite klubi 5. hooaja eesootavad üritused:

.Mis on koolitus, arutelu- ja kohvikuõhtu ning mis on investorite kiirkohting?

.

Õpigrupp: Ühisrahastusega alustamine

Ühisrahastuse õpigrupp ootab täiesti alustajaid investeerimishuvilisi tegema oma esimesi samme ühisrahastusmaailmas. Õpigrupis tutvume erinevate ühisrahastusportaalidega, vaatame üle põhimõtted ja nipid, mida jälgida ühisrahastusse investeerides ning julgustame üksteist tegutsema.

Esimene kohtumine toimub esmaspäeval, 23. septembri õhtul.

Grupijuhid: Keit ja Kai

Osalustasu: 25 eurot

b


 

Õpigrupp: Üksikaktsiatega alustamine

Aktsiate õpigrupp stardib peagi ning ootame sinna kõiki alustajaid aktsiahuvilisi. Räägime tootlikkusest, aktsiate valimisest ja analüüsimisest, erinevatest strateegiatest ning hajutamisest. Paneme paika eesmärgid, jagame omavahel nippe ning ning julgustame kõiki esimesi samme astuma. Ideaalis on kõik osalejad viimaseks kohtumiseks vähemalt ühe aktsiaostu teinud.

 

Esimene kohtumine toimub 30. septembri õhtul.

Grupijuhid: Mariann ja Kai

Osalustasu: 25 eurot

b


g

Õpigrupp: Ettevõtluse esimesed sammud

Oodatud on kõik, kellel mõlgub mõtteis oma ettevõttega alustamine. Kui kahtled, et mis on see Sinu „äri“ või et kas peaksin seda tegema, siis mõtleme koos ning aitame üksteisel selles selgust saada. Alustame  kõik koos täitsa algusest – täpsustame Sinu tegevusala fookuse, paneme paika eesmärgid, paneme võimalusel kirja äriidee, loome ettevõtte (kui seda veel olemas ei ole), tutvume esmaste raamatupidamislike nõudmistega ning saame selgemaks, kuidas minna edasi oma ideaalklientide leidmisel.

Esimene kohtumine toimub 24. septembri õhtul.

Grupijuht: Jana

Osalustasu: 25 eurot

g


g

Õpigrupp: Ärilt-ärile (B2B) klientide leidmine

Grupi tegutsemise jooksul leiame strateegiaid, kuidas leida enda tootele või teenusele ärikliente ning asume neid kohe leidma. Õpitoa lõpuks on tehtud reaalsed sammud kliendide leidmiseks või leitud uued kliendid. Grupis osalemiseks peab sul juba olema oma ettevõte ja toode/teenus, mida oled valmis äriklientidele müüma.

Esimene kohtumine toimub 24. septembri õhtul.

Grupijuht: Eveli

Osalustasu: 25 eurot

g


f

Õpigrupp: Karjäär ja palgatõus

Investeerides on üks olulisemaid võtmeküsimusi lisakapitali teenimine. Enamikule inimestele tuleb see lisakapital igapäevasest palgatööst. Kuidas võtta aga oma karjäärist maksimum? Kuidas leida julgus palgaläbirääkmistel osalemiseks, kuidas palgaläbirääkimisteks valmistuda, kuidas presenteerida oma oskuseid/tugevusi ja enesekindlalt küsida sellist palka, mida väärt oled? Palgatõusu õpigrupp kohtub selleks, et pakkuda üksteisele ideid, tuge ja strateegiaid, et oma sissetulekuid just palgatööl suurendada.

Esimene kohtumine toimub 30. septembri õhtul.

Grupijuht: Kristel

Osalustasu: 25 eurot

f


f

Õpigrupp: Portfellistrateegia 50K+

Oled juba mõned aastad edukalt investeerinud, alustamise mured saanud lahenduse, sul on rahapaigutused erinevates varaklassides ja kõik justkui liigub, aga küsimus on – kuhu edasi? Kas võimendada ja kasvu kiirendada? Kas keskenduda mõnele varaklassile rohkem? Kuidas hakata riske hajutama? Kuidas pikaajalist strateegiat ehitada? Oled oodatud gruppi kui su porfelli suurus on minimaalselt 50 000 eurot.

Esimene kohtumine toimub 3. oktoobri õhtul.

Grupijuht on Kristi.

Osalustasu: 25 eurot

f

..

..

Naisinvestorite klubi tähistab sügisel oma 5. sünnipäeva suurejooneliselt kahe üritusega – Rikas naine = Tark naine “Esimesed sammud investeerimismaailmas”  investeerimiskonverents neile naistele, kes investeerimismaailmas esimesi samme astuvad ja Naisinvestorite klubi 5. sünnipäevakonverents “Iga eduka naise taga seisab ta ise” naistele, kes soovivad kuulda teiste ägedate naiste kogemusi ja õppetunde.

Rikas naine = Tark naine investeerimiskonverents

Asukoht ja -aeg: Tallinn (Viru konverentsikeskus) 12. oktoober 2019 kl 10.00-18.00

Osalustasus sisaldub: konverentsil pilet, konverentsi materjalid, kohvipausid.

KONVERENTSIPILETID ON VÄLJA MÜÜDUD!

Kohtume 12. oktoobril!


 

Naisinvestorite 5. sünnipäevakonverents

Asukoht ja -aeg: TALLINN (Viru konverentsikeskus), 2. november 2019 kl 10.00-18.00

Osalustasus sisaldub: konverentsi pilet, konverentsi materjalid, kohvipausid, toitev lõuna.

 

KONVERENTSIPILETID ON VÄLJA MÜÜDUD!

Kohtume 2. novembril!