MTÜ Naisinvestorite Klubi üritused on avatud kõikidele naisinvestorite klubi liikmetele. Koha üritusele tagab osalustasu maksmine.

Pileti ostmine käib läbi automaatse e-poe süsteemi. Pärast ostu sooritamist ja läbi Maksekeskuse maksmist jõuab postkasti nii arve kui ka ürituse pilet.

Kohtume juba järgnevatel üritustel!

Naisinvestorite klubi eesootavad üritused:

.Mis on koolitus, arutelu- ja kohvikuõhtu ning mis on investorite kiirkohting?

.

Naisinvestorite klubi 6. aastakonverents

 

Naisinvestorite klubi tähistab oma 6. sünnipäeva 07.11.20 aastakonverentsiga! Pane kalendrisse päev kirja!

MTÜ Naisinvestorite klubi on nüüdseks koolitanud ja julgustanud tuhandeid naisi oma elu muutma läbi enesearengu, uute julgete sammude, ettevõtlusega alustamisega ja muidugi investeerimisega alustamisega. Oleme aidanud luua palju uusi kontakte – leitud nii uusi sõpru kui äri- ja investeerimispartnereid. Tule ja tähista 6. sünnipäeva koos meiega!

Konverentsil mõtleme suurelt ja õpime teiste kogemustest, keskendume sel aastal raskustele ja nende ületamistele – oma tegudest ja mõtetest oleme kutsunud rääkima rea säravaid, ägedaid ja edukaid naisi – räägime ettevõtlusest, karjäärist ja investeerimisest. Lisaks esinejate põnevate lugude kuulamisele on tegemist ka suurepärase networkingu võimalusega – saalis on nii äge seltskond naisi koos.

ESINEJAD: Sügisel saab teada!

Päev algab 9.30 kogunemise ja kohviga ning orienteeruv lõpp on kell 17.30 Ametlikule osale järgneb afterparty.

Osalushinnas sisalduvad kohvipausid, toitev lõuna, materjalid.

Pilet: 99 eurot

 

ÕPIGRUPID – Mis on õpigrupp? Loe siit.