MTÜ Naisinvestorite Klubi üritused on avatud kõikidele naisinvestorite klubi liikmetele. Koha üritusele tagab osalustasu maksmine.

Pileti ostmine käib läbi automaatse e-poe süsteemi. Pärast ostu sooritamist ja läbi Maksekeskuse maksmist jõuab postkasti nii arve kui ka ürituse pilet.

Kohtume juba järgnevatel üritustel!

Naisinvestorite klubi 5. hooaja eesootavad üritused:

.Mis on koolitus, arutelu- ja kohvikuõhtu ning mis on investorite kiirkohting?

.

SÜGISESED ÜRITUSED:

Aruteluõhtu: Autoriõigused ettevõtluses (Maire Forsel)

Asukoht ja -aeg: Bliss konverentsikeskus, 10. oktoober kl 18.30-20.30

Üritusel osaleja: Ettevõtja või ettevõtlushuviline, kes peab oma elus kokku puutuma autoriõigustega, näiteks erinevate disainide, visuaalidega jne.

Ürituse fookus: Kuulda praktilisi kogemusi ja seadusandlikku ülevaadet sellest, mida ja kuidas autoriõigustega Eestis teha saab, kuidas tegutseda korrektselt ja seadustega mitte pahuksisse sattuda.

Ürituse esineja: Tuntud ettevõtluskoolitaja ja väikeettevõtluse teemal kogemusi jagav Maire Forsel. Maire juhib ettevõtet Leisi Lapikoda.

Üritusel osalustasu 10/12eur (üksi/partneriga)

Tulen üksi: 

Tulen partneriga: 

Naisinvestorite 4. sünnipäevakonverents

Asukoht ja -aeg: Viru konverentsikeskus, 3. november kl 10.00-18.00

Üritusel osaleja: Äge Naisinvestorite klubi naine, kes soovib kohtuda ja veeta aega teiste erinevate ägedate naistega ja kuulata suurepäraseid esinejaid oma kogemusi jagamas!

Ürituse fookus: Kuulda parimaid praktikaid ja kogemuslugusid edukatelt Eesti naistelt, luua uusi kontakte ja leida uusi sõpru

Ürituse esinejad: Juba varsti saab teada!

PIlet: 69 eurot (kuni 20.okt)