MTÜ Naisinvestorite Klubi üritused on avatud kõikidele naisinvestorite klubi liikmetele. Koha üritusele tagab osalustasu maksmine.

Pileti ostmine käib läbi automaatse e-poe süsteemi. Pärast ostu sooritamist ja läbi Maksekeskuse maksmist jõuab postkasti nii arve kui ka ürituse pilet.

Kohtume juba järgnevatel üritustel!

MINISEMINARID (Zoomis)

Esimesed investeeringud on ikka tegemata, aga aasta lõpp juba paistab? Pole muret! Veel novembri lõpus toimub 3 online miniseminari, kus räägime kolmest kõige tavalisemast esimesest investeeringust – kasvukonto kaudu indeksfondide ostmine, balti börsilt üksikaktsiate ostimine ning Mintose kaudu ühisrahastatavate laenude välja andmine.

Miniseminaridel võtame reaalselt erinevad portaalid/kontod lahti, vaatame, mida mis valik või seadistus teeb, mis otsuseid ja samme tuleb alustamiseks teha ja vastame jooksvalt kõikidele osalejate küsimustele.

Veebiseminaride sihtpublikuks on kõik need, kes ei ole julgenud veel oma valitud investeeringul “nuppu” vajutada, sest äkki läheb midagi valesti. Tule kuulama ja alusta investeerimisega veel 2020. aastal.

Seminare viib läbi Kristi Saare.

Seminaril saab osaleda otse või hiljem järgi vaadata. Osaluslink tuleb postkasti veebiseminari päeval.

Üksikute seminaride hind 15 eurot / mitmel osaledes rakendub lisasoodustus.

ff

 

18.11 kl 18:00-19:30 – Kasvukontoga alustamine

Võimalik soetada järelvaatamise võimalus (tuleb päeva jooksul postkasti).

ff

22.11 kl 18:00-19:30 – Balti börsil alustamine

Võimalik soetada järelvaatamise võimalus (tuleb päeva jooksul postkasti).

ff

26.11 kl 18:00-19:30 – Mintoses alustamine